2023 “POZOR” trendy – 4 druhy trendy okuliarov v roku 2023

open_article

Kedže sme už druhy mesiac v novom roku 2023 musíme sa pozrieť na aktuálne módne trendy tohto roka. Rok 2023 zdôrazňuje nákupné trendy dámskych a pánskych okuliarov. Od zelených rámov po atletické okuliare. Pretekárske rámy, dioptrické slnečné okuliare a iné. Tu sú štyri trendy okuliarov na dráhe ktoré budú robiť vlny v tomto roku 2023.

Pretekár Rámy inšpirované atletikou pokračujú v trende aktuálnej sezóny. Či už sedíte na horskom bicykli, hráte futbalový zápas alebo sledujete mušku na bejzbalovom ihrisku. Oči si musíme chrániť stále. Preto budú športové okuliare aj v roku 2023 nadalej populárne. Medzi špičkové značky športových okuliarov patria okrem iného Oakley, Puma, Arnette. 

Oversized Angular

Nostalgický vzhľad zo 70. rokov spája nadrozmerné rámy s elegantným štýlom. Je to základ luxusu v kolekciách vysokomódnych dámskych okuliarov pre rok 2023. Tieto robustné rámy sa vyrábajú už aj z recyklovaných plastov. V roku 2023 ponúkajú nadrozmernú siluetu pre dramatický vzhľad. Tieto nadrozmerné hranaté vzhľady sú geometrické, zafarbené v luxusných neutrálnych odtieňoch. Niektoré tónované šošovky v jemných odtieňoch prinášajú rovnováhu tomuto maximalistickému vzhľadu. Očakávajte, že aj v roku 2023 uvidíte veľa nadrozmerných rámov.

Zelené rámy Ekologické okuliare sú v móde pre rok 2023 s rastúcim dôrazom na udržateľnosť v móde. Vplyv zelených okuliarov zahŕňa kolekcie okuliarov vyrobených z prírodného dreva, kávy, korku a bioacetátu. Mnohé spoločnosti vynakladajú veľké úsilie, aby sa stali udržateľnejšími a znížili svoju uhlíkovú stopu.

Tónované šošovky Retro tónované šošovky inšpirované 70. rokmi sú v roku 2023 populárne. Najmä šošovky v červenej, oranžovej a žltej farbe ktoré si všimli tvorcovia trendov na Coachelle. Hovorí sa tomu „nové retro“. Kovové rámy spárované s tónovanými šošovkami budú trendom aj budúci rok. Mnohé hviezdy v rebríčku A sú hlavnými tvorcami trendov. Ide o trendy okuliarov, najmä v kategórii slnečných okuliarov. Zoznam mien ako Kim Kardashian, Justin Bieber a Rihanna sú lídrami, pokiaľ ide o určenie toho, čo bude populárne. Veríme, že dokonalý štýl okuliarov je kombináciou autentického organického a zábavného štylu.

podobné články

  • ig

Najčítanejšie články

Zadaním Vášho e-mailu súhlasite s odberom noviniek zo stránky eyevil.sk